Mina heta nätter i Spanien – en skön sexnovell

Heta nätter – November månad hade kommit med kyla, regn och rusk. Snart skulle affärerna fyllas med julmusik och glitter och granar. För mig kändes det bara tungt! Min kille och jag hade gått skilda vägar, bara för två månader sen. Han hade varit fullt upptagen med att titta på sexiga brudar i sexannonser och chatta för att hitta ny tjej!

Jag stannade utanför underklädes butiken och tittade på de läckra behåarna och spetstrosorna, sneglade på ett par sexiga tjejer bredvid mig som också tittade. Varför inte?  Gick in och bestämde mig för två raffiga set, bara för att pigga upp mig själv. Expediten lade märke till att jag stod och huttrade, såg lite hängig ut.

Naken, ung och fri

heta nätter”Jag åker till Alicante på söndag, behöver lite sol och värme nu” sa hon. Och heta nätter. ”Ja, det skulle jag också behövt”svarade jag och log tillbaka. Väl hemma, denna långa kalla måndag, började jag bläddra i gamla fotoalbum. En del bilder var från mina tidiga resor, bl.a med klassen från gymnasiet. Jag måste le när jag såg dem och mindes hur vilda vi varit.

På en bild låg jag naken i sanden med en ölflaska i handen. Nog hade man knullat runt en del på den tiden! Tittade på påsen med de nya underkläderna. När skulle jag få bruk för dem? Hade varit torrt och tunt med sex och jag kände inte alls för att gå ut längre.

Nu ska du hitta dig någon att ha skön härligt sex med

Redan dagen efter bestämde jag mig för att lämna tillbaka dem och gick till affären. Vad hade jag tänkt på när jag köpte dessa genomskinliga läckra trosor? Expediten var densamma som dagen innan, fast idag såg hon lite bekymrad ut. När jag förklarade att jag ville lämna tillbaka raffseten och lade till att jag ju nyss blivit singel. Och inte begrep vad jag skulle med sexiga underkläder till såg hon länge på mig.

”Väninnan jag skulle åka till Spanien med har fått förhinder, vill du inte ta hennes plats, följa med till Alicante?”  Jag behövde inte fundera länge. Bittan, som min nya väninna kallades var en väldigt trevlig tjej. Hon hade övertalat mig att också köpa en ny bikini och på planet bjöd hon mig ett glas vin som vi skålade i. ”Nu ska du hitta dig någon att ha skön härligt sex med” sa hon. Ja, det borde väl inte bli svårt tänkte jag, med min nya outfit som framhävde allt det bästa hos mig.

Redan första dagen låg vi vid poolen

Redan första dagen låg vi vid poolen och ett flertal killar hade span på oss. Bittan och jag slog vad om vem som först skulle börja stöta på oss. Plötsligt fick jag en boll i skallen, och en liten kille tittade förskräckt på mig. Hans pappa sprang fram, bad om ursäkt på engelska och ledde killen bort till övriga familjen; mamman och en liten tjej. Flera gånger märkte jag sedan att pappan till killen såg bort mot mig, lite ursäktande.

Jag tog vägen förbi deras solstolar när jag doppat mig i poolen för att tala om att det var ingen fara, jag hade inte ens ont. De log och nickade tacksamt. Jag passade också på att passera snyggingarna som låg bredvid dem, på mage för att kunna studera alla till hälften nakna tjejer som solade sina sexiga kroppar vid poolen.

Heta nätter och trevligt ressällskap

Värmen gjorde gott, mitt ressällskap var trevligt och drinkarna lät alla farhågor försvinna. På kvällen blev det middag i stora matsalen. Glasdörrarna hade öppnats upp ut mot utebaren och dansgolvet. ”Den där tror jag kommer fram till mig när vi tagit oss till baren” sa Bittan och syftade på en blond kille vars ögon sökte sig bort till vårt bord.

Jag sög in underläppen som jag alltid gjorde när jag funderade och letade efter mitt offer för kvällen. ”Hmmm det känns inte som om någon av dem har intresse för mig”, sa jag och kunde inte direkt hitta någon tänkbar kandidat. Men Bittan pladdrade på och gav förslag och när vi var avslutat middagen och var på väg mot baren strök vi förbi männens bord med vickande rumpor och djupt dekolletage i våra klänningar. Och visst tittade dom!!!

Vi knullade på stranden

Plötsligt kolliderade jag med en liten kille som höll på att fånga en ballong, och såg upp i ett par uppspärrade bruna ögon. Pappan vid poolen såg förfärat tillbaka på mig och bad återigen om ursäkt för sin killes beteende.

Jag viftade avvärjande med handen och log tillbaka, klappade killen på huvudet och fortsatte mot baren. Precis som Bittan förutspått kom den blonde killen fram nästan direkt till oss. De inledde ett samtal och jag blev mer och mer utanför. Några av de andra männen slöt upp, jag försökte mig på att flirta, men det kändes helt fel.

Det var istället ett par bruna smäktande ögon som dansade framför min blick – pappan till den livlige killen! Hur många inviter jag än fick av de här männen så kändes det fel, och jag skyllde på huvudvärk efter resan och en lång dag och gick upp till vårt rum. ”Jag kommer nog hem sent” hann Bittan säga och gav mig ett bländande leende.

Attraktionen mellan oss var stark

Redan när jag klev ut ur hissen såg jag honom. Pappan till killen! Han var tydligen på väg ner och skulle just gå in i hissen jag kom upp med. Han började tala med mig och jag kände direkt att det fanns en stark kemi mellan oss.

Vi hade inga problem med att kommunicera, trots att Lucien var fransman. Han berättade att han tänkt ta en promenad längs med stranden och jag var inte alls trött längre utan hängde på. Solen hade doppat sina sista strålar i Medelhavets vatten för längesedan, sanden under våra fötter kändes sval.

Attraktionen mellan oss var så stark att den kunde kännas i luften. Och det var oundvikligt att något skulle hända mellan oss. Första gången knullade vi nere på stranden, i månens sken. Han tog mig häftigt och hårt, och hungrigt. Varje natt under min vistelse i Spanien hade vi sedan häftiga knull.

Den ena natten hetare än den andra

Vi rumlade runt i den breda sängen på mitt och Bittans rum – hon umgicks ändå med blondinen och hade sitt lilla roliga hos honom. Lucien smekte av mig de nya spetstrosorna. Lyfte av mig behån så att pattarna trillade ut och fångade upp dem i sina händer. Hans kuk var hård och passade i min fitta som handen i handsken. Hans kyssar räckte inte bara till mina läppar utan fortsatte över hela min kropp.

Han var en outtröttlig kille. Den ena natten blev hetare än den andra, och den sista natten var den bästa. Då slickade han min fitta tills jag kved av lust, och jag red honom tills han skrek. Jag kom inte bara en gång utan tre och vi slutade inte knulla förrän solen steg upp och han var tvungen att tassa tillbaka in till sitt rum.

Jag lämnade Spanien nöjd och ordentligt knullad av en seriös och snygg knullkontakt. Det skulle räcka ett bra tack, och gav mig nytt mod att ge mig ut på krogarna för att ragga igen – med mina nya spetstrosor under klänningen och Bittan som sällskap!