Skön sex på jobbet – När klockan ringde halvsex på morgonen, dagen efter att semestern tagit slut ville jag inte gå upp! Jag sträckte ut min solbrända och nakna kropp, försökte komma ihåg vad jag drömt om men lyckades inte riktigt.
Det var något om att jag arbetade med en sexblogg och sprang runt och intervjuade en massa kåta tjejer och killar om deras sexliv.
Lite luddiga minnen, men måste ha varit något skönt i alla fall för det pirrade till mellan benen på mig. Att tänka på sex hade jag dock inte tid med just nu!
Det var min första dag på ett nytt jobb
Det var min första dag på ett nytt jobb och jag ville göra ett gott första intryck. Det blev en vit blus, lätt uppknäppt. Kunde konstatera att jag lagt ut lite, det märktes på mina stora pattar och jag har fått ännu större bröst än tidigare.
En snäv beige kjol till det som framhävde mina långa och bruna ben och high heels som gjorde min gång sexig. Jag studerade min bild i spegeln och grabbade åt mig guldlänken med det stora klara dropphänget. Det landade snyggt i klyftan och jag var nöjd. Ett par duschar med min erotiskt doftande parfym och jag var på väg.
Jag fick mina uppgifter och satte igång med både liv och lust
På tåget funderade jag på varför jag tagit de vita spets stringen på mig och små glimtar från nattens uppenbarligen heta drömmar dök upp i minnet. Jag var tvungen att le för mig själv. Satt jag inte här och kände mig som en av de sexiga tjejerna som fladdrade förbi på annonspelarna? Jag var nog allt lite stygg idag.
Väl framme på min nya arbetsplats möttes jag upp av en trevlig kvinna i medelåldern som visade mig runt och såg till att jag fann mig tillrätta i kontorslandskapet. Jag fick mina uppgifter och satte igång med både liv och lust. Lust hade jag förresten väldigt mycket av idag kände jag, och skruvade lite på mig där jag satt på min röda kontorsstol. Det pirrade fortfarande mellan benen, kändes hett och fuktigt. Det fanns en förväntan inom mig, som om jag visste att något speciellt skulle hända.
Sugen ja, men inte på lunch
Strax före lunch dök ett huvud upp bakom den gråa skärmen som skilde våra skrivbordsöar åt. Ett par intensivt blå ögon lyste mot mig och ett blixtrande leende syntes när han började tala. ”Tjena och välkommen! Sugen på lunch nu kanske?” Sugen ja, men inte på lunch tänkte jag och studerade mannens ansiktsdrag, det rakade huvudet och den snygga skäggstubben. Eftersom jag dröjde med mitt svar började han uppenbarligen kika lite extra på mig och jag såg att hans blick gled ner till smycket i min klyfta.
– Jättesugen svarade jag
Jag fann mig snabbt och log tillbaka. ”Jättesugen” svarade jag och fuktade snabbt läpparna med min lilla skära tungspets. Hans blå ögon fixerades ett tag vid min min mun. ”Okeeeej – häng på” sa han efter att ha dragit in ett djupt andetag. Vi var flera stycken som slog följe ut ner till en lagom stor restaurang med en bra dagens-meny. Jag gick tätt bredvid Johan, som han presenterade sig som och vi hamnade tillsammans med några andra arbetskamrater vid ett bord längst in i hörnan.
Vi samtalade alla, men det var mest Johan och jag som hade mycket att prata om. Det blev alltmer tydligt att kemin mellan oss var stark och jag kunde känna hur jag blev alldeles blöt bara av att sitta nära honom.
Vi knullade på jobbet på lunchrasten
Jag började få upp bilder på näthinnan om hur hans rakade, släta skalle gneds mot min fitta, masserade min svullna klitta och fick mig att skaka av orgasm. En och en försvann övriga tills bara vi två satt kvar. Lunchrasten var nästan slut, och vi satt plötsligt tysta och bara såg in i varandras ögon. Hans var märkbart simmiga.
Tillbaka på kontoret blev det allt svårare för mig att fokusera på arbetet. Jag satt avskärmad från Johan, men kunde känna en svag doft från hans deodorant. Närvaron av en en brunstig man blev så tydlig inom mig att mina bröstvårtor styvnade. ”Snart läcker det väl igenom kjolen” tänkte jag ironiskt och kände att behovet av att bli tillfredsställd närmast var akut. Jag var tvungen att resa mig, hämta en kopp kaffe. Med den i handen och lutad mot köksbänken i vårt enkla lilla kök började jag fundera.
Det var ett bra tag sen jag haft sex
Det var faktiskt ett bra tag sedan jag haft sex. På senare tid hade jag varit så fokuserad på min karriär och det hade inte funnits utrymme för några heta, sexiga eskapader. Inte så hälsosamt kanske, med tanke på att jag tillhörde kategorin kåta tjejer. Och när kåta tjejer inte får vad de vill ha kan vad som helst hända. Jag hade inte mer än hunnit tänka den tanken förrän jag såg Johan komma gående genom lokalen och passera mig några meter bort. Han höll blicken stadigt fäst i min, och jag visste att han var lika kåt som jag!
Precis innan arbetsdagens slut dök kvinnan som visat mig runt upp. Hon frågade hur allt hade gått, om jag trivdes. När jag skulle svara dök Johan upp igen bakom skärmen och jag visste att han lyssnade.
Jag måste ha dig – nu!
”Jag trivs verkligen jättebra, det har varit över förväntan” sa jag och såg förbi henne rakt på Johans profil. Ett brett leende skymtade genast i hans ansikte. ”Ok, vad härligt att höra! Då ses vi imorgon” svarade hon och vinkade hejdå.
Det tog lite tid för mig att samla ihop mina saker. Jag såg att Johan också dröjde sig kvar. Det började bli folktomt, alla drog sig hemåt. Till slut var det bara han och jag och några lokalvårdare som började köra runt med sina städmaskiner. Vi såg på varandra och började gå mot utgången. Jag började få panik, saktade ner stegen, ville inte att han skulle gå. Plötsligt tog han i min arm, och snurrade mig runt. Samtidigt utbrast jag: ”Jag måste ha dig – nu!”
Han drog in mej och började slicka min fitta
Johan tittade en snabb sekund bort mot städmaskinerna och lokalvårdarna. Ljudet från dem dränkte våra röster – vilka mer ljud kunde de dölja? ”Jag skulle precis säga att här borta är toaletterna” väste han fram och drog mig in i en trång gång. Nu var jag plaskvåt, fittan bultade så att det nästan smärtade.
Vi låste in oss på en liten toalett, och jag drog utan omsvep upp kjolen och satte rumpan upp på handfatet. Johan dök ner med ansiktet mellan mina ben, drog undan den smala spets stringen och började slicka mig. ”Herregud vad blöt du är” sa han och jag tog ner mina händer och tryckte hans kala hjässa mot mig, gned mig mot honom.
Jag måste få knulla dig, komma in i dig
”Jag måste få knulla dig, komma in i dig” stönade han och reste sig upp. Medan han knäppte upp byxorna och släppte ut en härligt styv kuk kysste han mig hetsigt. Hans tunga smakade av mina fittsafter. ”Kom, kom” bad jag och flämtade till när han körde in kuken. Jag lät två av mina fingrar glida runt hans kuk och bli blöta, och masserade sedan min klitta. Han drog sig lite ifrån mig för att titta ner. ”Åååååhhhh, vilken härlig syn! Du lilla kåta tjej”.
Ljudet från städmaskinerna var ännu avlägset och det kändes som om vasken skulle lossna från sitt fäste när Johan dunkade på mig. Precis innan det skulle gå för honom drog han ut kuken och sprutade ner hela min fitta. Hade inte hans starka armar hållt tag om mina skinkor hade jag fallit i golvet av den massiva orgasm som drabbade mig. Vi torkade av oss, alltmedan vi såg på varann. Det här var som den mest naturliga sak i världen.
Vi skildes åt utanför kontorsbyggnaden
Innan vi öppnade dörren för att kolla läget och ta oss osedda ut gled ett av hans fingrar ner i min klyfta och smekte lätt. ”Nästa gång måste jag få smaka på de här två” skrattade han och fortsatte ” Du är en av de mest trevliga och sexiga tjejerna jag har träffat” Jag tog ett grepp om hans fasta skinkor i de snygga kostymbyxorna och gav honom en djup, innerlig kyss.
”Och jag har just hittat min knullkompis eller kanske mer, vem vet?!” Vi skildes åt utanför kontorsbyggnaden och när jag satt mig på tåget hem, något omtumlad ringde min mobil. ”Hej Anna, hur gick din första dag på jobbet?” ”Den gick riktigt bra, mamma” svarade jag, sjönk tillbaka in i sätet, blundade och log.